Zwłoki noworodków w Czernikach. Kazirodczy związek

Estimated read time 2 min.

W piwnicy domu w Czernikach na Pomorzu ujawniono ciała trzech noworodków. Do sprawy zatrzymano 20-latkę i jej ojca.

W piątek 15 września br. w piwnicy domu we wsi Czerniki na Kaszubach (woj. pomorskie) znaleziono ciała dwóch noworodków. Kolejnego dnia odkryto trzecie ciało. Do sprawy zatrzymano 20-letnią Paulinę G., której przestawiono trzy zarzuty, w tym zabójstwa i kazirodztwa. Jej ojciec, 54-letni Piotr G., usłyszał pięć zarzutów – trzy zabójstwa i dwa kazirodztwa z różnymi córkami.

Matką dwójki zamordowanych dzieci była Paulina G., a matką trzeciego jej siostra. Ojcem wszystkich trzech noworodków był Piotr G. 20-latka pozostawała z nim w kazirodczym związku dobrowolnie, ale drugą córkę mężczyzna miał zmuszać do kontaktów seksualnych.

Lokalni mieszkańcy od dłuższego czasu widzieli, że relacja Pauliny i Piotra G. nie przypomina tej typowej dla córki i ojca, a bardziej dla pary. 20-latka nie mówiła do mężczyzny „tato”, ale „Piotr”, chodzili razem za rękę. Gdy kobieta rozpoczęła praktyki w tamtejszym sklepie, mogła być w ciąży – próbowała ukrywać brzuch luźnymi ubraniami, potem udała się na urlop.

Po powrocie do pracy inne osoby pracujące w sklepie zobaczyły wiadomości, jakie wymieniała Paulina G. z ojcem. Napisała: „Jak się czuje?”, a on odpowiedział: „Cały czas płacze”.

Zawiadomiona przez mieszkańców wsi opieka społeczna podjęła czynności. To ostatecznie doprowadziło do makabrycznego odkrycia.

Źródło: wiadomosci.wp.pl, fakt.pl
Foto: pl.wikipedia.org / Gdaniec

Może Cię zainteresować